Compleet overzicht werk

Onderstaand overzicht is mede tot stand gekomen dankzij de Theaterencyclopedie van het Theater Instituut Nederland (TIN). Mocht u beschikken over meer informatie, krantenknipsels of beeldmateriaal horen we dat heel graag.

Als er meer informatie beschikbaar is (foto’s, filmpjes, pers) is de titel onderstreept (klikbaar).

jaarmediumnaamregieopdrachtgever/producent
2016TheaterKopdrift & HartscheurLuc BoyerTheaterwerkplaats
2015TheaterMet Hart en ZielLuc Boyer Fayst
2014TheaterStep by Step Drieluik Luc Boyer Fayst
2014TheaterStep by Step by Memories Luc en Fay Boyer Fayst
2013TheaterStep by Step by Wings Luc Boyer Fayst
2012TheaterStep by Step by WheelsLuc Boyer Fayst
2012TheaterSXTHMYS, I Will Aitana Cordero Vico Frascati Producties
2012VideoMeeting Alice Kimmy Ligtvoet en Christina Flick
2011TheaterEen duet voor twee Catoke Kramer Nederlandse Dansdagen
2010TheaterDe mogelijkheid van een afscheid Catoke Kramer Het Huis van Bourgondië
2009TheaterZebra Emke Idema Huis a/d Werf Producties
2007TheaterBye Bye Bella Vista Aafke de Vries Huis a/d Werf Producties
2006TheaterStillen Lotte van de Berg Productiehuis Rotterdam
2006TheaterClub Kalinka Alexandra Broeder Gasthuis Werkplaats & Theater
2004TheaterBambie 9Jetse Batelaan Mimetheatergroep Bambie
2004TheaterBeleggen in Jezelf Luc Boyer Balie Produkties
2001TheaterViva Bombus Jetse Batelaan Theaterschoolproductie
2000TheaterWachten op Godot Alan Yadegarian Theaterschoolproductie
2000FilmTotal Loss (Vader Hekking)Dana Nechushtan
2000TV-serieWet & Waan / afl "Richard, Rutger, Roderik" (verdachte)AVRO
1999TheaterConstant Kavafis Hein Kastelijn Stichting Rokven
1999TV-serieLeven en Dood van Quidam Quidam (animator)Maria Uitdehaag/Robert Wiering VPRO
1997TheaterEindspel Yoshi Oida Toneelgroep De Appel
1997TheaterGijsbreght van Aemstel Carlo Scheldwacht De Troupe
1996TV-serieUnit 13 (Charon)Guido en Vivian Pieters VARA
1996TheaterGaan Wouter Steenbergen St. Luc Boyer/St. Nesproductiehuis
1996TheaterZijns Weegs Jeannette van Steen en Wouter Steenbergen Stichting Luc Boyer
1996TheaterKing Kong Tony Bloem, Ruud Janssen en Daria Mohr
1996TheaterDoor het noodlot getroffenEveline Ketterings Lantaren/Vensterproducties
1996TheaterMasjenka Marc Debisschop St. Nesproductiehuis
1995TheaterAll Roots About Bart Kiene Stichting Luc Boyer
1995TheaterKoloniale Waren Luc Boyer Festival Indië/Indonesië
1995TheaterGijsbrecht Margrith Vrenegoor Stadsschouwburg Amsterdam
1994TheaterHet Huis van Schone Slaapsters Tonny Vijzelman Stichting Luc Boyer
1994FilmBewogen Dromen Bart van den Berg Bart van den Berg
1993TheaterGemeubileerd te Aanvaarden Simon de Boer en Luc Boyer Stichting Luc Boyer
1993TheaterOne Pair / Even 9: Dierentuin Michael MatthewsFullhouse Theatermanagement
1993TheaterOne Pair / Even 8: Over de vruchtbaarheid der dingen Titus Tiel GroenestegeFullhouse Theatermanagement
1993TheaterOne Pair / Even 7: O, Paard Pegasus, jij van wie ik niet meer Henri van ZantenFullhouse Theatermanagement
1993TheaterOne Pair / Even 6: Levender kan niet Bart KieneFullhouse Theatermanagement
1993TheaterOne Pair / Even 5: 2 Heren in 3delig Rob RuijzendaalFullhouse Theatermanagement
1993TheaterOne Pair / Even 4: Rij jij al fluoriscerend? Nee, ik rij nog Leonard FrankFullhouse Theatermanagement
1992TheaterOne Pair / Even 3: The Story of Good and Ugly Maarten TreurnietFullhouse Theatermanagement
1992TheaterOne Pair / Even 2: Een voorstelling over de onherhaalbaarheid Ruurd van WijkFullhouse Theatermanagement
1992TheaterOne Pair / Even 1: Een spel van verlangen, liefde en dood Helmert WoudenbergFullhouse Theatermanagement
1992TheaterPerformance, expositie Belvédère, Praag Luc Boyer Bořek Šípek
1992TheaterPerformance Intieme Leugens Luc Boyer Van Gogh Museum
1992TheaterPerformance Schoonheid en Geweld Luc Boyer Van Gogh Museum
1992TheaterThree of A Kind 6: Not Just Any Tom, Dick and Harry Beppie BlankertFullhouse Theatermanagement
1992TheaterThree of a Kind 5: Gloves Itzik GaliliFullhouse Theatermanagement
1992TheaterThree of A Kind 4: Don't Truss It Wouter SteenbergenFullhouse Theatermanagement
1992TheaterThree of A Kind 3: Salomé en de kleine Johannes Erik van ZuylenFullhouse Theatermanagement
1992TheaterThree of a Kind 2: Without Heads over High Heels Jeannette van Steen Fullhouse Theatermanagement
1992TheaterThree of A Kind 1: De ParadeMoniek Merkx Fullhouse Theatermanagement
1991TheaterOne Pair / Split 6 Paul Binnerts Fullhouse Theatermanagement
1991TheaterOne Pair / Split 5 Lodewijk de Boer Fullhouse Theatermanagement
1991TheaterOne Pair / Split 4 Erik van Zuylen Fullhouse Theatermanagement
1991TheaterOne Pair / Split 3 Teuntje Klinkenberg Fullhouse Theatermanagement
1991TheaterOne Pair / Split 2 Matin van Veldhuizen Fullhouse Theatermanagement
1991TheaterOne Pair / Split 1 Mette Bouhuijs Fullhouse Theatermanagement
1991TheaterPerformance Sea of Time Luc Boyer Museum voor Hedendaagse Kunst
1991TheaterPerformance Luc Boyer expositie Simon de Boer
1991TheaterPerformance overzichtstentoonstelling Milaan Luc Boyer Bořek Šípek
1990TheaterManifestatie Beurs v. Berlage/Ridderzaal Luc Boyer St. Light
1990TV-serieSuite 215 / afl "Nuova Grande Victorine" Jan Keja NOS
1990TheaterPerformance Rietveldacademie Tina Herslund Rietveldacademie
1990TheaterMadama Butterfly Henk van der Meulen Stichting Luc Boyer
1990FilmHet Foxhol Effect (schaatser)Mark Timmer VPRO
1990FilmHet Phoenix Mysterie (Alhamy Abakry)Leonard Retel Helmrich
1990FilmWings of Fame (Kobayashi)Otakar Votocek
1990TheaterLuc Boyer voor het blok 6 Paul Binnerts Theater Frascati/Fullhouse Theatermanagement
1990TheaterLuc Boyer voor het blok 5 Teuntje Klinkenberg Theater Frascati/Fullhouse Theatermanagement
1990TheaterLuc Boyer voor het blok 4 Frans Strijards Theater Frascati/Fullhouse Theatermanagement
1990TheaterLuc Boyer voor het blok 3 Wouter Steenbergen Theater Frascati/Fullhouse Theatermanagement
1990TheaterLuc Boyer voor het blok 2 Bianca van Dillen Theater Frascati/Fullhouse Theatermanagement
1989TheaterLuc Boyer voor het blok 1 Dirk Groeneveld Theater Frascati/Fullhouse Theatermanagement
1989TheaterEten en Drinken John Leerdam De Nieuw Amsterdam
1989TheaterPerformance Luc Boyer expositie Theodora Plas/Hans Versteeg
1989TheaterHoezo Japan III: Vorm, inhoud, schijn & werkelijkheid... en Luc Boyer daartussen Bambi Uden en Bořek Šípek Stichting Luc Boyer
1989TheaterHoezo Japan II: Een dwaze oude man... het is tijd voor afscheid Art Brothers Stichting Luc Boyer
1989TheaterHoezo Japan I: Heimwee naar Beweging Luc Boyer Stichting Luc Boyer
1989TheaterSigns & Traces Luc Boyer Stichting Luc Boyer
1989TheaterExperimenten in vertelkunst: improvisaties in gebaren en stem Luc Boyer Stichting Vertelfestival
1989TheaterKolchis Fried Mertens
1988TheaterThe Grand Finale Luc Boyer Stichting Luc Boyer
1988TheaterTo Mother Earth Luc Boyer Stichting Luc Boyer
1988TheaterNothing but Blue Sky Luc Boyer Stichting Luc Boyer
1988TheaterThe Landing Luc Boyer Stichting Luc Boyer
1988TheaterIn Between Luc Boyer Stichting Luc Boyer
1988TheaterBy Airmail Luc Boyer Stichting Luc Boyer
1988TheaterFlor de Vida Luc Boyer Stichting Luc Boyer
1988TheaterRichtingen Dette Glashouwer Shaffy/F Act
1988TheaterPerformance expositie Vice Versa, Lyon Luc Boyer Bořek Šípek
1987TheaterDrainage Tom Jansen Toneelgroep Amsterdam
1987TheaterVreemdgangers Gerardjan Rijnders Toneelgroep Amsterdam
1987TheaterPerformance expositie  Design '87 RAILuc Boyer Bořek Šípek
1987Studiereis: zes maanden Japan beurs WVC
1986TheaterHet Einde Els Ingeborg Smits Theaterschoolproductie
1986TheaterJoy Wim Meuwissen Theaterschoolproductie
1986TheaterBikini Rob de Graaf, Marien Jongewaard, Dik BoutkanNieuw West
1986FilmDe Tovenaarsleerling (Yunichi Hirokama)Marion Bloem
1986TheaterDe Verplaatsing Pauline Daniëls Stichting Luc Boyer
1986TheaterPerformances 10-jarig bestaan Luc Boyer V.E.S.
1986TheaterPerformances Luc Boyer Sieraad 1986, Draagteken?
1986TheaterPerformance Luc Boyer 300 jaar Slot Zeist
1985VideoOgni Pensier Vola Mariano Maturana
1985TheaterPerformance opening expositie Luc Boyer Jacob Dijkstra
1985TheaterDe Blinden Sicco Heyligers
1985TheaterDe Ingebeelde Zieke Fritz Marquardt Publiekstheater
1984TheaterGulliver's Snapshots tgv voorpresentatie Gulliver Festival 1985 Luc Boyer Beeldend Theater II
1984VideoHyster Pulsatu Jaap DrupsteenJaap Drupsteen
1984TheaterZI Luc Boyer Theaterschoolproductie
1984TheaterHet Lied van M. en anderen (bewerking van De Zangen van Maldoror) Wim Meuwissen Theaterschoolproductie
1983TheaterDriedimensionaal Concert voor een Onderbroken Droom Mariano Maturana
1983FilmCarte Blanche Robert-Jan Birkenfeld Filmacademie
1983TheaterMoment Soup Luc Boyer Stichting Beeldend Theater
1982TheaterTABOOH, multidisciplinair project in de Zuiderkerk in Amsterdam Luc Boyer Stichting LAB Amsterdam
1982TheaterBoerderij der Dieren Erick Aufderheide Theaterschoolproductie
1982TheaterIn 't Licht van Florence Nightingale (Frida Oléander) Affiniteitstheater
1982TheaterTegentijd 82 Luc Boyer Affiniteitstheater
1981Theater40+ Tjap Djempol Luc Boyer Affiniteitstheater
1981TheaterDe Cake Society Justa Masbeck, Wouter KlompStichting Beeldend Theater
1981TheaterDe Kerstshow (Frida Oléander) Luc Boyer Affiniteitstheater
1980TheaterHotel Terminal Theaterschoolproductie
1980TheaterDe Aspirator Justa Masbeck, Wouter KlompStichting Beeldend Theater
1979TheaterEdge of Time Luc Boyer Affiniteitstheater
1979TheaterFrida Oléander Luc Boyer Affiniteitstheater
1978FilmMurw Paul de Mol
1978TheaterKrekels in een Kooi Luc Boyer Affiniteitstheater
1978TheaterDe Reis Luc Boyer Theaterschoolproductie
1977TheaterDe Neef van Rameau Ger Thijs Zuidelijk Toneel Globe
1977TheaterPikoelan Luc Boyer Theaterschoolproductie
1976TheaterBang! Bang! Op m'n bek! Luc Boyer Theaterschoolproductie
1976TheaterTango Johan Greter Theaterschoolproductie
1976FilmGame Andras Hamelberg
1976TheaterTienzien Luc Boyer Theaterschoolproductie
1976FilmMalander Paul de Mol
1974TheaterVrouwenvarieté Mira Rafalowicz Amsterdamse Mime Liga
1974TheaterDe Blinde Uil Luc Boyer Theaterschoolproductie
1974FilmMadseeing Paul de Mol
1973TheaterMakake Bart Stuyf Stichting Multimedia
1972TheaterLandschapstheater traject AmsterdamHaarlem/AmsterdamBijlmermeer Paul Binnerts
1972TV-serieGeloven in de onvoltooid verleden tijd / Afl "Wie heeft jou als heer en meester aangesteld" (schoenlapper)Ruud Schuitemaker IKOR
1971TheaterRecital Luciano Berio
1971TheaterLear Peter Oosthoek Toneelgroep Centrum
1970TheaterEscurial Luc Boyer Theaterschoolproductie
1969FilmKan je nog je eigen huis bedenken? Henk en Frédérice van Faassen
1969TheaterPrjkt Konstruktie  Bewegingstheater BEWTH
1969TheaterBossche Bollen  Bewegingstheater BEWTH
1967TheaterFestival Sigma III (Bordeaux) Luc Boyer Groupe Méta/Art de Paris
1967TheaterDe Dwergen Lex Schoorel Mickery
1965TheaterUbu Roi (Parijs) Victor Garcia
1962TheaterBallade der Jaargetijden Stichting Nederlandse Pantomime
1962TheaterBen ik het, Heer Stichting Nederlandse Pantomime
1960-1965TheaterVerbonden aan de Mimische Werkgroep en Carroussel o.l.v. Jan Bronk en Frits Vogels, diverse voorstellingen